Popüler Hizmetlerimiz

Alan Adı

Web sitemizden onlarca faklı uzantıda alan adını 1 yıldan 10 yıla kadar tescil ettirebilir, ayrıca yenileme ve transfer edebilirsiniz.

Web Hosting

%99.9 gibi yüksek bir uptime ile yüksek hız ve performana sahip ve yüksek güvenlikli hosting çözümlerimizi tercih edin.

E-ticaret Paketleri

Ömür boyu lisanslı WordPress temaları ve Woocomerce yazılımı ile güvenli, hızlı ve SEO uyumlu e-ticaret altyapısına sahip olun.

Hazır Site

Bir çok seçenek sunduğumuz hazır site çözümlerimiz ile web sitenizi kendiniz yapabilir, dilediğiniz zaman yayınlayıp güncelleme yapabiliriniz.

Web Tasarım

Daha profesyonel bir web sitesi yapmak istiyorsanız, işi firmamız bünyesindeki uzman ve deneyimli ekibimize bırakıni, rahat edin.

SEO

Deneyimli ekibimizce yapılan arama motoru optimizasyonu (SEO) hizmetimiz sayesinde Google’da 1.sayfada yer alın.

Google Harita

Yerel SEO hizmetimiz sayesinde Google haritalarda en üst sıralarda yer alarak, görünürlüğünüzü arttırıp rakiplerinize fark atabilirsiniz.

Google Reklam

Google reklamları optimizasyonu yapmak deneyim ve uzmanlık gerektirir. Reklamları deneyimli ekibimize bırakın, rahat edin.

Site Yönetimi

Deneyimli ekiplerimiz tarafından web siteniz düzenli olarak kontrol edilerek yazılım ve içerik güncellemeleri ile bakım yapılmaktadır.

SSL Sertifikası

Web sitenize güven ve prestij katan SSL sertifikası ile dijital varlığınızı ve ziyaretçi  ve müşterilerinizi koruyarak güvenlerini kazanabilirsiniz. 

Güvenlik Çözümleri

Ücretsiz güvenlik yazılımlarına ilaveten makul bir fiyata güvenliğinizi arttırabilir, 7/24 sitenizden bildirim alarak anında tedbir alabilirsiniz.

Email Hosting

Şirketiniz için email önemliyse, email hosting satın alarak maillerinizin karşı tarafa ulaştığından ve spama düşmediğinden emin olursunuz.

cpanel
whmcs
centos logo
mysql
digicert
cloudflare