WordPress

wordpress paneli

Ömür Boyu Lisanslı Site Builder Özellikli WordPress Temalarımızla Mükemmel Web Siteleri Kurabilirsiniz.

WordPress Tema Özellikleri

Ömür boyu lisanslı temalarımızda güncelleme sorunu yaşamıyacaksınız. WordPress’in en büyün sorunu tema ve eklentilerin güncellemesinden kaynaklanır. Ücretsiz veya lisanssız kurulan temalar güncelleme desteği vermediği için sürekli güncelenen wordpress ve eklentiler karşısında tema güncellenmediği için site çökmektedir. Bizim kuracağımız tema ömür boyu alan adınıza lisanslandığı için worpress ve eklentiler güncellendikçe tema da güncellenir.

Sınırsız Sayfa Ekleme

WordPress ile sayfa ekleme sınırı yoktur, dilediğiniz kadar sayfa ekleyebilirsiniz.

Hazır Modüller

WordPress site builder içerisinde sayfa yapıcı hazır modüller bulunmaktadır.

Mobil Uyumlu

Sayfa yapısı ne olursa olsun yazılım otomatik olarak tüm cihazlara uyumlu hale getirir.

SEO Alt Yapısı

Her sayfada bulunan SEO ayarları sayesinde içeriğiniz daha kolay bulunacak.

Tek Tık İle Yayınlama

İçeriğinizi yayınlamak için oldukça belirgin olan yayınla butonuna tıklamanız yeterli.

Türkçe Panel

Türkçe panel sayesinde site içeriklerini kolayca yönetebilir ve değişiklik yapabilirsiniz.

Ücretsiz Kurulum

WordPress temanızı ücretsiz kurarak gerekli ayarları yaparak teslim eiyoruz.

Sosyal Medya

Web Sitenize dilediğiniz kadar sosyal medya hesabı ekleyebilirsiniz.

Video Ekleme

Yotube veya başka bir platforma yüklediğiniz videoyu sayfanıza ekleyebilirsiniz.

Otomatik Arama

Web Siteniz eklemiş olduğunuz telefon numarası sayesinde otomatik aramaya geçer.

Google Harita

Google haritalardan aldığınız kodu sitenize ekleyip konumunuzu paylaşabilirsiniz.

Resim Galerisi

Hazır web sitesi ile web sitenize galeri ekleyip sınırsız resim yükleyebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ücretsiz Hosting

Hazır web sitesi ile birlikte 1000 MB web hosting alanı hediye edilmektedir.

Limitsiz Trafik

Hazır web sitesi ile yaptığınız web trafiğinde herhangi bir kısıtlama yoktur.

Limitsiz E-mail

Hazır web sitesi ile ücretsiz verdiğimiz hostingde sınırsız email hesabı oluşturabilirsiniz.

Günlük Yedekleme

Sunucumuz her sabah saat 6’da yedeklendiğinden veri kaybı riskiniz çok azdır.

Teknik Destek

09:00 – 18:00 arası telefonla 18:00 – 24:00  arası Whatsapp’tan destek.

%99,9 Uptime

Sunucularımız periyodik bakıma alındığı durumlar hariç daima erişilebilir durumdadır.

SSD Disk

SSD disk alt yapısı sayesinde ziyaretçilerinize hızlı bir site deneyimi sunabilirsiniz.

Sıkı Güvenlik

Hazır web sitesi yapısı gereği siber saldırılardan kolay kolay etkilenmemektedir.

Neden WordPress?

WordPress, günümüzde web sitesi yapmak için kullanılan en popüler içerik yönetim sistemlerinden biridir ve benzer platformlardan bariz bir şekilde öne çıkarak milyonlarca kullanıcının tercih ettiği bir platform haline gelmiştir. WordPress, bir içerik yönetim sistemi (CMS) olarak başlamasına rağmen şimdi daha fazla imkanlar sunmaktadır. WordPress şimdilerde bloglar, kişisel web siteleri, iş web siteleri, e-ticaret siteleri ve hatta haber siteleri oluşturmak için kullanılıyor. WordPress’in popülerliği ve bu kadar çok tercih edilmesinin en başta gelen sebeblerinden biri kullanım kolaylığıdır. Teknik bir uzman olmanıza ve kod bilmenize gerek olmadan basit kullanıcı arayüzüyle içerik oluşturmanızı ve düzenlemenizi sağlar. WordPress, ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir. Farklı temalar ve eklentilerle web sitenizi kendinize özgü bir şekilde tasarlayabilirsiniz.

SEO Dostudur
Arama motoru optimizasyonu (SEO) web sitesinin bulunabilirliği açısından hayati önem taşımaktadır. WordPress, SEO dostu URL yapısı, meta bilgileri ve hızlı yükleme süreleri gibi özellikleriyle SEO konusunda rakiplerinize fark atmanıza ve web sitenizin daha fazla ziyaretçi çekmesine yardımcı olabilir. Bununla birlikte WordPress için geliştirilmiş bir dizi SEO eklentileri sayesinde daha kapsamlı sayfa optimizasyonuna izin verir.

Mobil Uyumludur
Günümüzde mobil cihazlarla web tarama çok yaygındır. WordPress, mobil dostu temalar sunarak bu kullanıcıları çekmenizi sağlar. WordPress, düzenli güvenlik güncellemeleri ile bilinen bir platformdur. Güvenliğinizi korumak için birçok eklenti ve yöntem mevcuttur. WordPress, hem ücretsiz hem de ücretli sürümlerde mevcuttur. Hangi sürümün size uygun olduğunu seçmek, ihtiyaçlarınıza bağlıdır. WordPress’in büyük bir eklenti ve tema topluluğu vardır. İhtiyacınıza uygun eklentileri ve temaları seçerek web sitenizi kişiselleştirebilirsiniz.

WordPress ile E-Ticaret Sitesi Kurulabilir
E-ticaret işi mi yapıyorsunuz? WordPress ile nasıl başlayabileceğinizi öğrenin. WordPress, blogcular için ideal bir platformdur. İçeriklerinizi düzenlemek ve yayınlamak kolaydır. WordPress, WooCommerce eklentisi ile güçlendirilebilir ve bir e-ticaret sitesi oluşturmanıza yardımcı olabilir.

 

Yıllık 990 TL

Sık Sorulan Sorular

Wordpress Nedir?

WordPress, kod bilmesine gerek kalmadan herkesin web sitesi kurmasına yardım eden dünyanın en çok tercih edilen CMS yazılımlarından biridir. CMS kelimesinin anlamı içerik yönetim sistemi olup, adından anlaşılacağı gibi html, css, php, java gibi kodlarla uğraşmadan ön yüzde göreceğiniz şekilde arka yüzde çalışarak web site kurmaya yarar.

Wordpress temaları ücretli mi?

WordPress’in kendisi ücretsiz bir yazılım olduğu gibi, kurulum esnasında varsayılan olarak gelen tema ve WordPress’in sunduğu tüm temalar ücretsizdir. Ancak dünya çapında bulunan binlerce tema üreticisi de ücretsiz tema hizmeti verirken aynı zamanda premium tema adı verilen ücretli temaları da bulunmaktadır.

Neden ücretli tema almalıyım?

Ucuz etin yahnisi olmaz hesabı ücretsiz temalarla web sitesi yapılabilir ama doğal olarak ücretli temalar kadar fonksitonel değildir.  Yani site yaparsınız ama bir sitenin her şeyini istediğiniz gibi oluşturamazsınız.

Ücretli temaların ücreti yıllık mı?

Bir çok ücretli tema aylık, yıllık ve tek seferlik ödeme seçeneği sunar, ama tek seferlik ödemeler oldukça yüksektir. Ödeme yapmazsanız tema güncellenemez ve  zaman içerisinde wordpress ile versiyon uyumsuzluğu yaşadığı için site çökebilir.

Sitenhazır WordPress tema ücreti tek seferlik mi?

Kesinlikle evet. Sadece site kurulduğu ilk yıl tema ücreti alınır ve ömür boyu alan adınıza lisanslanır. Bir daha lisans için ödeme alınmaz.  Sadece firmamızda devam edecekseniz yıllık hosting ücreti alınır.

Sitemi başka firmaya taşırsam tema lisansım iptal olur mu?

Kesinlikle hayır. Çünkü tema hostin ghesabına değil alan adınıza lisanslandığı için sitenizi taşımak istediğinizde aynı alan adı olmak şartıyla lisansınız ömür boyu devam edecektir.

Firmanızın sattığı WordPress temaları pahalı mı?

Kesinlikle hayır. Piyasayı araştırın temalarımız en iyi fiyat garantisiyle satılmaktadır. Herhangi bir tema satıcısından tema aldığınızda size sadece zip formatında temayı gönderecektir hosting vermeyecek veya kurulum yapmayacaktır. Destek hizmeti ise çoğunlukla 6 ay kadar sürer ve sonra 6 aylık veya yıllık destek ve güncelleme hismeti satın almanız gerekecektir.